معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در گردشگری – بخش دوم

در سالهای گذشته با توجه به رونق صنعت گردشگری در ایران ، برای گروه‌ها و سازمان‌های مختلفی کار مشاوره طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری را انجام دادم.

با توجه به اسناد سازمان‌های ملی و بین‌المللی درباره وضعیت گردشگری و هتلداری در ایران، همیشه در تلاشم که با تحلیلی درست از وضعیت موجود و آتی کسب و کار گردشگری، بهترین راهکار را برای ورود افراد و گروه‌های مختلف به این حوزه نشان بدهم.

در اواخر مهرماه ۱۳۹۷ و دررویدادی که توسط برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق، در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، برای علاقه‌مندان ورود به صنعت گردشگری ایران،  به معرفی، تحلیل و بررسی ظرفیت های سرمایه‌گذاری در گردشگری پرداختم.

ویدیو‌های کامل سخنرانی در این برنامه رو در دو پست منتشر می‌کنم و امیدوارم بتونم راهگشای ذهنی بسیاری از دوستان باشم.

ویدیو‌های کامل سخنرانی در این برنامه رو در دو پست منتشر می‌کنم و امیدوارم بتونم راهگشای ذهنی بسیاری از همراهان فعال گردشگری وهمکاران عزیز باشم.

معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در گردشگری – بخش اول

2 thoughts on “معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در گردشگری – بخش دوم

  • Pingback:معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در گردشگری - بخش اول - tourismadviser.com

  • دی ۱۸, ۱۳۹۷ at ۱۱:۵۴ ق.ظ
    Permalink

    جناب بروج عزیز فیلم ارایه رو دیدم و مثل همیشه از اطلاعات خوبی که مطرح شد استفاده کردم. دو تا مطلب اول اینکه لطف کنید فایل پاورپوینت اینو هم به ما بدیم چون ماهم از دوستان هستیم اگه قبولمون داشته باشین. دوم اینکه خیلی خوب میشه اگه یه مطلب در مورد پتانسیل های خدمات و سرمایه گذاری برای بخش کوچک داستان تهیه کنید که راهکارهای مناسب ارایه خدمات گردشگری رو بیان کنه با اشکر

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.